image
image
image
درباره ما

شرکت فراکنترل پویا در سال ۱۳۸۰ تاسیس گردید

با اخذ نمایندگی از شرکت های KELVIN ایتالیا و Eurodifroid فرانسه شروع به خدمات رسانی در زمینه سیستم های خنک کننده صنعتی نمود.

 

لازم به ذکر است کارشناسان ما با گذراندن دوره های آموزشی در شرکت KELVIN ایتالیا آماده ارائه مشاوره در زمینه صنایع مخابراتی، خودروسازی، نفت، پتروشیمی، چاپ و نشر و تمامی کارخانجات اداری دارای خطوط اتوماسیون صنعتی و دستگاه های CNC با دقت بالا می باشد.

کارشناسان ما با تجربه 40 ساله دانشگاه صنعتی شریف در زمینه ابزار دقیق، کنترل و اتوماسیون صنعتی در خدمت مجموعه محترم شما می باشند، شرکت فراکنترل دارای پروانه بهره برداری از وزارت صمت در زمینه تولید ایر کاندیشن های تابلویی و دارای تقدیرنامه از مرکز رشد دانشگاه آزاد اسلامی قزوین می باشد.

تولیدات این شرکت تاکنون در کافوها و ایستگاه های مخابراتی استان های قزوین، قم، یزد، هرمزگان و تهران و نیز تابلوهای خطوط تولید شرکت ایران خودرو، نیروگاه شهید منتظر قائم، و قالب های صنعتی سایپا، ایران خودرو و … مورد استفاده قرار گرفته است و بدلیل ساختار صنعتی آن از اسپلیت یونیت های تجاری کم مصرف تر و نیز دارای هزینه تعمیر نگهداری به مراتب پایین تری می باشد، هم چنین در صورت نیاز قابلیت ارسال اطلاعات به مرکز پایش را دارا می باشد.

محاسبات ظرفیت سنجی ایرکاندیشن ها توسط کارشناسان شرکت انجام خواهد شد، شرکت محصولات خود را با دو سال گارانتی و 10 سال خدمات پس از فروش ارائه می کند.

مجموعه ما در زمینه بازرگانی، واردات، تولید ایرکاندیشن های تابلویی چشم اندازی وسیع در سطح صادرات به خاورمیانه و اروپا را دارد.

گفتگو را آغاز کنید
به راهنمایی احتیاج دارید؟
سلام
چطور می تونم به شما کمک کنم؟